Rae Autokeskus - Autoremont Jüril, Tiigi 26 asuvas kaasaegselt sisustatud remonditehnika ja diagnostikaseadmetega töökojas pakume autoremondi ning hooldusteenusid sõiduautodele, kaubikutele ja väikebussidele. Rae Autokeskus pakub autoremonti ja sõidukite hooldust. Rae Autokeskuses saab osta rehve, neid vahetada ja hoiustada.   Pakutavad teenused Loe lähemalt teenuste kohta: Autoremont, lukksepatöö Autode elektritööd Esitulede seadistamine Sildade reguleerimine Rehvide vahetus Velgede taskaalustamine Rehvide parandus Rehvide hoiustamine Rae Autokeskus - Autoremont ja hooldus

jyriva.oy@gmail.com
tel: +372 58605177  
Tiigi 26, Jüri 75305

Autoremont ja hooldus

Jüril, Tiigi 26 asuvas kaasaegselt sisustatud remonditehnika ja diagnostikaseadmetega töökojas pakume autoremondi ning hooldusteenusid sõiduautodele, kaubikutele ja väikebussidele.

Rae Autokeskus - Autoremont ja hooldus
Rae Autokeskus on avatud E-N 9-18, R 9-17. Laupäeval on rehvide müük ja vahetus 10-15.

Rae Autokeskus pakub asjatundlikku autoremonti ja sõidukite hooldust. Lisaks autoremondile ja hooldustöödele pakume ka rehvivahetust ja diagnostikat.

 

Hoolda aegsasti

Autohooldus on oluline, et ennetada tehnilisi rikkeid ja tagada ohutu autosõit. Väiksemate hoolduste professionaalne tegemine vähendab suuremate vigade teket ja annab kindlustunde, et sõiduk on liiklemiseks heas korras.

 

Pakutavad teenused

Loe lähemalt teenuste kohta: Autoremont, lukksepatöö Autode elektritööd Esitulede seadistamine Sildade reguleerimine Rehvide vahetus Velgede taskaalustamine Rehvide parandus Rehvide hoiustamine

Rae Autokeskus
Teeme Rae Autokeskuses asjatundlikku autoremonti ja sõidukite hooldust. Lisaks autoremondile ja hooldusele pakume ka rehvivahetust ja diagnostikat.

Remont ja hooldus
Loe lähemalt Autoremont, lukksepatöö Elektritööd Esitulede seadistamine Sildade reguleerimine Rehvide vahetus Velgede taskaalustamine Rehvide parandus Rehvide hoiustamine

Kontaktandmed
Autoremont ja autohooldus
Rae Autokeskus
Jüriva OÜ, reg.nr. 14216442,
Tiigi 26, Jüri 75305
Rae Vald, Harjumaa
Saada
Kontakttelefon (+372) 58 605 177

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rae Autokeskus - Autoremont

Rae Autokeskus on avatud E-N 9-18, R 9-17 Laupäeval on rehvide müük ja vahetus 10-15 Jüril, Tiigi 26 asuvas kaasaegselt sisustatud remonditehnika ja diagnostikaseadmetega töökojas pakume autoremondi ning hooldusteenusid sõiduautodele, kaubikutele ja väikebussidele.

Rae Autokeskus - Autoremont ja hooldus

Jüril, Tiigi 26 asuvas kaasaegselt sisustatud remonditehnika ja diagnostikaseadmetega töökojas pakume autoremondi ning hooldusteenusid sõiduautodele, kaubikutele ja väikebussidele. Rae Autokeskus pakub autoremonti ja sõidukite hooldust. Rae Autokeskuses saab osta rehve, neid vahetada ja hoiustada.
www.raeautokeskus.ee © 2017 Jüriva OÜ » Autoremont ja sõidukite hooldus